اما آیا می دانید وبمستری چیست و به چه کسی وبمستر می گویند؟

معنای اصطلاحی وبمستر «مدیر یک سایت» می باشد. اما در واقع کسی است که با آشنایی و تسلط کامل بر کلیه فوت و فن ها، سیاست هایی را جهت رسیدن وبسایت به هدف درنظر گرفته و اجرا می کند. هرچند معنای اصطلاحی و واقعی وبمستر را می توان هم تراز در نظر گرفت چراکه مدیر وبسایت است که رسیدن وبسایت به درآمدزایی ر هدف درنظر گرفته و برای رسیدن به آن از هیچ تلاشی دریغ نمی کند. ما در اینجا

فرض را بر آن می گیریم که شما در استخدام هیچ شرکتی نیستید و قصد دارید با ایجاد یک وبسایت، درآمدزایی کنید؛ لذا با تعریف وبسمتر باتوجه به معنای اصطلاحی آن سروکار داریم و باتوجه به این موارد است که میتوان گفت در عصر فناوری اطلاعات، وبمستری یکی از پرسودترین مشاغل دنیاست (مقاله روش های درآمدزایی از وبسایت را مطالعه نمایید). شما بعنوان یک وبسمتر کسی هستید که میتوانید (وباید) از لحظه شروع فعالیت وبسایت تا رسیدن به هدف و پس ازآن، اقداماتی متعدد انجام دهید. اینکه این اقدامات چه باشد و چطور تعیین شود، به حوزه فعالیت وبسایت شما تعیین میشود. هنر شما این است که با کمترین هزینه بیشترین سود را بدست آورید.

از جمله اقدامات موثر برای سرعت بخشیدن به رسیدن به هدف می توان به مواردی نظیر بهینه سازی وبسایت و تبلیغات اشاره داشت. که ترفندهای مربوطه را در مقاله نکات و ترفندهای وبمستری، ذکر کرده ایم.

آخرین مقالات منتشر شده (دسترسی راحت تر: منوی پیشخوان > فهرست مقالات و اطلاعیه های ترشیز وب)

آموزش های تخصصی
آموزش های کاربران
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green_Sea Blue Green Purple

Body

Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction