در عصر فناوری اطلاعات، شما با هر شغل و جزء هر قشری از جامعه که باشید، برای اینکه صرفا از رقبای خود عقب نیفتید، نیاز به یک وبسایت (حداقل) کوچک خبری (مقاله انواع وبسایت از نظر کاربرد را بخوانید) برای اطلاع رسانی های خود دارید. حال بسته به اینکه میخواهید به چه اندازه از رقیبان سبقت بگیرید و با توجه به شغلتان، وبسایت موردنیاز شما، پیشرفته تر خواهدشد. ممکن است برای افرادی این سوال پیش بیاید که: اصلا چرا باید سایت داشته باشیم؟

با وجود اینکه ندانستن پاسخ این سوال قدری بعید بنظر می آید، پاسخ آن را میدهیم؛ با چند دلیل واضح مسئله را بیان می کنیم:

 1. شغل شما چیست؟
  بدون شک اگر شما شاغل باشید، حداقل یک دفتر کار نیز خواهیدداشت. وبسایت شما، یکی از دفاتر کار شما (دفتر کار مجازی شما) خواهدبود.
 2. لوازم و تجهیزات موردنیاز دفترکارتان (مانند لوام سرمایشی و گرمایشی، میز، صندلی و . . . و صدالبته بدون در نظر گرفتن محصولات فروشیتان)، چه مقدار از سرمایه شما را بلا استفاده کرده است(یا به اصطلاح همین الآن شما چه مقدار سرمایه در بند کرده اید)؟
  قطعا حداقل چندصدهزار تومان، سرمایه گذاری لازمه خرید لوازم اولیه است، درحالیکه دفترکار مجازی شما به هیچ کدام از این وسایل نیازی ندارد!
 3. شما ماهیانه چند درصد از درآمدتان را بعنوان اجاره بهای دفتر کار فیزیکیتان می پردازید (کنار / دور میریزید)؟
  خوب میدانیم اجاره بهای ماهیانه دفترکارفیزیکی بسیار بالاست و سهم قابل توجهی از درآمد شما را از دسترستان خارج می کند، ولی دفتر کار مجازی شما نهایتا 100 هزارتومان آن هم بصورت سالیانه هزینه خواهدداشت.
 4. دفتر کار فیزیکیتان، چندساعت در روز امکان فعال است؟
  با یک حساب ساده، جواب سوال بالا هیچوقت بیشتر از 14 ساعت نخواهدبود (مگر آنکه کمتر از 8 ساعت بخوابید که با این کار سلامتی شما به خطر خواهدافتاد و خوردن سه وعده غذایی، استراحت، انجام امور روزمره، خواندن نماز و . .  کمتر از 2 ساعت طول بکشد!!!). این درحالیست که دفتر کار مجازی شما 24 ساعته فعال می باشد.
 5. به ازای این 14 ساعت فعالیت روزانه، چه قدر از درآمدتان را باید صرف حقوق کارمندان خود کنید؟
  این مبلغ بسته به وسعت کار و تعداد کارمندان شما، متفاوت اما درهرحال چشمگیر است(یک کسب و کار کوچک به حداقل یک حسابدار و یک فروشنده و در مواردی انباردار، نگهبان، بازاریاب و . . . نیازمند است)، لکن دفتر کار مجازی شما کلیه کارمندان (بخش های مختلف وبسایت) بصورت کاملا رایگان و 24 ساعته در خدمت شما هستند.
 6. آیا اگر در حال مریضی یا خواب می توانید از دفترکار فیزیکیتان درآمدزایی کنید؟
  معلوم است که نه، خب دفتر کار مجازی شما این امکان را دراختیارتان می گذارد که حتی زمانی که در مریضی یا خواب ناز به سر می برید هم درآمدزایی هنگفتی داشته باشید.
 7. دسترسی به دفتر کار فیزیکی شما چگونه مقدور است؟
  قطعا مشتریان شما باید فواصلی را طی کنند تا به دفتر کار فیزیکی شما برسند، حال اگر شهر محل کار شما و محل سکونت مشتریانتان یکی نباشد که . . . اما دسترسی به دفتر کار مجازی شما از هر نقطه دنیا میسر است.

با این توضیحات، آیا هنوز هم مزایای فراوان داشتن وبسایت (اطلاع رسانی، بازاریابی، در دسترس بودن، تبلیغات، درآمدزایی(مقاله روش های درآمدزایی از وبسایت، را مطالعه نمایید)، رفع محدودیت های مکانی و زمانی و . . . ) مبهم و پوشیده است؟

درصورت وجود هرگونه ابهام، می توانید از بخش درخواست مشاوره(منوی اصلی>پشتیبانی>مشاوره تخصصی>درخواست مشاوره)، با کارشناسان ما در تماس باشید.

آخرین مقالات منتشر شده (دسترسی راحت تر: منوی پیشخوان > فهرست مقالات و اطلاعیه های ترشیز وب)

آموزش های تخصصی
آموزش های کاربران
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green_Sea Blue Green Purple

Body

Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction