اگر به دنبال این هستید که برای خود کسب و کاری ایجاد کنید و ظرف مدتی کوتاه به درآمد بالایی برسید، این مقاله را بخوانید . . .

ترشیز وب در راستای جلب بیشتر رضایت کاربران و مخاطبان خود اقدام به ارائه راه حلی برای درآمدزایی شما عزیزان نموده است که با استفاده از آن می توانید حتی درصورتیکه دانش برنامه نویسی ندارید، از برنامه نویسی و طراحی وبسایت برای خود درآمدزایی کنید.، اما چگونه؟ چطور می توانید با اندکی تلاش، در مدت نسبتا کوتاهی برای خود درآمدزایی ثابت و بالایی (در صورت پشتکار و علاقمندی) ایجاد کنید.

تأکید می کنم، کار شما آسان هست اما بدون زحمت نیست!

در صورت شروع کار، می توانید از شغل خود با عنوان «مارکتر» یاد کنید. به شما پس از ثبت نام در وبسایت، لینکی انحصاری اختصاص می یابد، تنها کاری که شما باید انجام دهی، انتشار این لینک به هر طریقی که خودتان صلاح می دانید می باشد. هرکس با لینک شما وارد سایت شود و خدمات ما را سفارش دهد، 25 تا 50 درصد از هزینه پرداخت شده وی بدون چون و چرا به حساب شما واریز خواهدشد.

همه اقدامات مربوط به انجام سفارش، پشتیبانی و . . . را خودمان انجام می دهیم تا شما راحت تر درآمدزایی کنید

 

چگونه به درآمد ماهانه بیش از 5 میلیون تومان دست پیدا می کنید؟:

حداقل  مبلغ سفارشات مشتریان معرفی شده در ماه 1000000  5000000  10000000
سهم شما از این مبلغ 25 درصد  35 درصد  50 درصد
درآمد ماهانه شما 250000 1750000  5000000

 

اجازه دهید یک محاسبه سرانگشتی انجام دهیم:

شما لینک انحصاریتان را منتشر می کنید و در هر هفته فقط 10 نفر با آن لینک وارد پرتال ترشیز وب می شوند. اگر فقط نیمی (یعنی 5 نفر) از آن ها خدمات ترشیز وب را سفارش دهند (20 نفر در ماه)، و میانگین هزینه سفارش هریک 500 هزارتومان باشد (که در حالت واقعی مطمئنا چند برابر این خواهدبود)، درآمد ماهانه شما 5 میلیون تومان خواهدبود.

تصور کنید شما 5 دقیق برای انتشار لینکتان زمان صرف می کنید، زمانیکه شما حتی در خواب ناز هستید فردی لینک شما را ببیند و وارد سایت ما شود، سفارش دهد، به محض اینکه هزینه سفارش را پرداخت کند، پول به حسابتان واریز می شود و این یعنی در آمدزایی واقعی در خواب!

چند نمونه از کارهایی که می توانید انجام دهید را برایتان ذکر می کنیم عبارتند از:

  1. انتشار لینک در شبکه های اجتماعی: افرادی که در شبکه های اجتماعی (ایرانی) عضو هستند، می توانند نتیجه بسیار مطلوبی برای این کار بگیرند. لینک خود را در گروه ها و کانال های شبکه های اجتماعی (ایرانی) قرار دهید و افراد را تشویق کنید از خدمات ترشیز وب استفاده کنند.
  2. انتشار لینک از طریق پیامک: می توانید لینک را از طریق پیامک به هر شماره ای که در اطرافتان می بینید ارسال کنید و آنها را به استفاده از خدمات ترشیز وب دعوت کنید.
  3. ایمیل: قبل از هرچیز بانک ایمیل رایگان 30 هزار تایی را که برای شما آماده کرده ایم و شامل 30 هزار ایمیل می باشد را دانلود کنید. سپس لینک خود را به آنها ارسال کنید و تمام.

 

آخرین مقالات منتشر شده (دسترسی راحت تر: منوی پیشخوان > فهرست مقالات و اطلاعیه های ترشیز وب)

آموزش های تخصصی
آموزش های کاربران
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green_Sea Blue Green Purple

Body

Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction