با سلام،

شما در حال انجام عملیات پیش ثبت نام جهت شرکت در (یکی از) دوره های آموزشی حضوری در حال برگزاری هستید (ثبت نام در دوره های غیرحضوری از بخش ویژه ثبت نام هر دوره انجام میشود).

 

مشاهده فهرست دوره های آموزشی

 

با توجه به امکان تفاوت هزینه نهایی ثبت نام در دوره های مختلف، جهت پیش ثبت نام در دوره ها، از شما مبلغ 15000 تومان معادل 150000.00 ریال بصورت اینترنتی، دریافت می شود و مابقی مبلغ بصورت حضوری و در طول دوره دریافت خواهدشد.

البته در صورتیکه تعداد متقاضیان به اندازه ای باشد که شهریه شرکت در دوره برای هر نفر، کمتر از مبلغ پیش پرداخت شما شود، ما به التفاوت به شما عودت داده خواهدشد(بعنوان مثال اگر در یک دوره که شهریه کل آن 150000 تومان است 20 نفر به طور قطعی ثبت نام نمایند، 7500 تومان عودت داده خواهدشد).

ضمنا شما پس از ثبت نام 24 تا 48 ساعت فرصت دارید تا به روش های زیر ثبت نام خود را نهایی نمایید (البته پس از این مدت نیز میتوانید با پرداخت هزینه 5000 تومانی، نسبت به تمدید مدت زمان اقدام نمایید):

مراجعه به محل برگزاری دوره (ذکر شده در اطلاعیه دوره)

تماس تلفنی با مدیریت ترشیز وب (شماره تلفن 09386926300)

ارسال پیامک حاوی نام، نام کاربری و رمز عبور تعیین شده هنگام پیش ثبت نام به شماره تلفن 09386926300

 

در صورت عدم مراجعه جهت نهایی سازی، ثبت نام شما، کان لم یکن تلقی شده که بدیهی است در اینصورت هیچگونه وجهی (هزینه های پرداخت شده جهت پیش ثبت نام) مسترد نخواهدشد.چراکه مبالغ واریزی، صرف اموری نظیر اجاره بهای ساختمان محل تشکیل دوره ها و پرداخت حق الزحمه مربیان می شود.

ضمنا پیش ثبت نام شما به مزله قطعی بودن شرکت شما در دوره مورد نظرتان بوده و لذا اگر شرایط دوره بگونه ای باشد که بدون رسیدن به حد نصاب هم امکان تشکیل داشته باشد، شما متعهد به پرداخت هزینه های تکمیلی (مابه التفاوت مبلغ پرداختی و مبلغ حاصل از شهریه دوره تقسیم بر تعداد متقاضیان نهایی) خواهیدبود.

آخرین مقالات منتشر شده (دسترسی راحت تر: منوی پیشخوان > فهرست مقالات و اطلاعیه های ترشیز وب)

آموزش های تخصصی
آموزش های کاربران
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green_Sea Blue Green Purple

Body

Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction