«معرفی نامه»

از ترشیز وب چه می دانید؟

در وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی،جلب رضایت هرچه بیشتر کاربران و مخاطبان با ارائه بهترین خدمات اینترنتی بطور ویژه ای مورد توجه مدیریت وبسایت قرار دارد.لذا در جهت محقق ساختن این ادعا و نیز با توجه به استقبال گسترده مخاطبان از خدمات طراحی وبسایت،تصمیم بر آن شد تا این بخش از وبسایت بصورت مستقل و با عنوان «ترشیزوب» به فعالیت ادامه دهد. بدین منظور از تاریخ 5 شهریورماه 94 همزمان با میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت،امام رضا(ع)، این وبسایت فعالیت خود را بطور رسمی آغاز کرد. جهت رفاه حال دانشجویان، در ترشیز وب این امکان وجود دارد که این عزیزان می توانند در کلیه سفارشات خود از تخفیف ویژه تا میزان 50 درصد بهره مند شوند. 

مطالب

در اولین قسمت از مجموعه مقالات «چگونه موفقیت کسب و کار اینترنتی خود را تضمین کنیم؟» قصد داریم ابتدا نحوه راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی فعال و پربازده را توضیح دهیم. ابتدا تصمیم بر آن بود تا فقط به بررسی روش های تضمین سوددهی و رونق کسب و کار اینترنتی بپردازیم، اما بدلیل تماس های برخی از کاربران مبنی بر ارائه یک آموزش جامع در خصوص راه اندازی کسب و کار اینترنتی، موضوع اولین قسمت، به بحث حاضر، تغییر کرد.

همه ما از اهمیت کسب و کار اینترنتی آگاهیم (مقاله چرا باید سایت داشته باشیم؟ را بخوانید). کسب و کار اینترنتی یکی از روش های پردرآمد و پرسود عصر حاضر است، البته به شرط آنکه بطور اصولی راه اندازی شود(مقاله چرا باید طراحی وبسایت خود را به ترشیز وب بسپاریم؟ را بخوانید)؛ روشی که افراد زیادی را در دنیا و همچنین در کشور خودمان به درمدهای بسیار بسیار زیاد رسانده است.

قبل از هرچیز اجازه دهید سوالی بپرسیم:  به نظر شما کسب و کار اینترنتی چه روش هایی را شامل می شود؟ (برای راهنمایی در این خصوص می توانید مقاله های انواع وبسایت از نظر کاربرد و روش های درآمدزایی از وبسایت را بخوانید).

حال هر پاسخی که به سوالمان داده اید، توجه شما را به اصل مطلب جلب می کنیم:

اولین گام برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی،

برای مشاهده ادامه مطلب لطفا به سایت وارد شده و یا ثبت نام نمایید

آخرین مقالات منتشر شده (دسترسی راحت تر: منوی پیشخوان > فهرست مقالات و اطلاعیه های ترشیز وب)

آموزش های تخصصی
آموزش های کاربران

اخبار ترشیز

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان کاشمر
اخبار روز شهرستان کاشمر
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green_Sea Blue Green Purple

Body

Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction