شرایط و ضوابط خدمات

بهره مندی از کلیه خدمات و امکانات ترشیزوب، بمنزله پذیرش کلیه شرایط و ضوابط وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی و موارد زیر می باشد:

بهره مندی از کلیه خدمات و امکانات ترشیزوب، بمنزله پذیرش کلیه شرایط و ضوابط وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی و موارد زیر می باشد:

موارد عمومی

 1. اصول و رویه‏ کاری ترشیز وب، مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و لذا مشتری نیز موظف به رعایت آنهاست.
 2. تنها مرجع معتبر در مورد اطلاعیه های ترشیز وب، وبسایت رسمی آن (www.torshizweb.ir) و نیز وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی (www.wefam.ir) میباشد. تأکید می کنیم که ما در هیچ یک از شبکه های اجتماعی خارجی هیچگونه فعالیتی نداریم. در صورتیکه در یک یا چند شبکه اجتماعی خبری در خصوص ترشیز وب مشاهده کردید، صرفا در صورتی می توانید آن را جهت استفاده از خدمات ترشیز وب ملاک عملکرد خود قرار دهید که در یکی از دو سایت مذکور و یا شبکه های اجتماعی و پیام رسان های بومی ذکر شده در آنها منتشر شده باشد.
 3. ترشیز وب، بر خلاف بسیاری از سایر ارائه دهندگان خدمات مشابه، آموزشهای لازم و کافی در مورد نحوه استفاده از خدمات، سرویس ها و محصولات خریداری شده توسط مشتری را به صورت کاملا رایگان ارائه می کند. آموزش از طریق انتشار مقالات آموزشی در وبسایت، بسته های آموزشی متنوع، تیکت و . . . انجام میشود.
 4. در این بخش منظور از عبارات «مشتری» و «کاربر» هر شخص حقیقی یا حقوقی متقاضی بهره مندی از امکانات و خدمات ارائه شده توسط ترشیز وب (و نمایندگانی که او در زمان عقد قرارداد معرفی می کند) می باشد.
 5. مشتری موظف است هنگام ثبت نام در وبسایت، اطلاعات خواسته شده را بصورت کامل، صحیح و دقیق ارائه نماید، در غیر اینصورت عواقب مربوطه برعهده شخص مشتری بوده و ترشیز وب هیچگونه مسئولیت و تعهدی در این رابطه ندارد.
 6. در کلیه خدمات غیر رایگان (به استثنای موارد خاص نظیر خدمات هاستینگ)، 50 درصد هزینه کل، در ابتدای سفارش، 25 درصد پس از پیشرفت حداقل 50 درصدی سفارش و مابقی پس از تأیید نهایی سفارش دریافت خواهدشد.
 7. ارائه و تحویل نهایی سفارش، پس از تسویه حساب کامل انجام خواهدشد.
 8. قبل از تسویه حساب کامل، در یک بازه زمانی حداکثر 72 ساعته (تحت عنوان مهلت تست)، حسب نوع سفارش، دسترسی های لازم (و نه کامل) به مشتری داده خواهدشد تا نسبت به بررسی صحت انجام سفارش و گزارش ایرادات احتمالی اقدام نماید. در این مدت در صورتیکه سفارش ایرادی داشته باشد، پرسنل ترشیز وب بصورت کاملا رایگان، اقدام به رفع ایراد خواهندکرد.
 9. رفع اشکالاتی که پس از اتمام مهلت تست گزارش شوند، مشمول پرداخت هزینه خواهدبود.
 10. ضمانت بازگشت وجه صرفا تا قبل از پایان مهلت تست معتبراست.
 11. مفاد مندرج در این توافقنامه، در صورت لزوم، بدون اطلاع رسانی تغییر خواهندکرد؛ بدیه است در هرلحظه، آخرین تغییرات اعمالی، ملاک عملکرد طرفین خواهدبود.
 12. کلیه مکاتبات، پاسخگویی ها و . . . ترشیز وب فقط با مشتری صورت خواهدگرفت؛ ترشیز وب در برابر سایر افراد هیچگونه مسئولیت و تعهدی ندارد.
 13. مشتری می بایست از نام کاربری مناسب و گذرواژه مطمئن و امنی برای حساب کاربری خود استفاده کند، مسئول فاش نشدن گذرواژه مشتری برعهده شخص مشتری است و ترشیز وب، درباره آن مسوولیتی ندارد. اگر مشتری گذرواژه خود را فراموش کند یا  گم کند یا نیاز به گذرواژه جدیدی پیدا کند، مشتری موافق است که همه معیارها و فرایندهای حفاظتی ترشیز وب را برای احراز هویت طی نماید.
 14. ترشیز وب این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت نقض مفاد این توافقنامه توسط مشتری، بلافاصله و در صورت لزوم بدون اطلاع قبلی، خدمات مشتری را به تعلیق درآورده و یا قطع کند. در این صورت، ترشیز وب، هیچگونه دِینی به مشتری نخواهد داشت و مشتری نیز اقرار می‌کند که هیچگونه ادعایی در برابر ترشیز وب برای قطع خدمات، متعاقب نقض مفاد این سند از طرف مشتری، نداشته باشد. علاوه برآن در صورتیکه نقض مفاد از جانب مشتری، به هر نحوی خسارتی به ترشیز وب وارد نماید، مشتری، مسئول و متعهد (و موظف) به جبران است.
 15. بازگشت هزینه بجز در مواردی که صراحتا ذکر شده، تابع شرایط خاص است؛ بدیهی است مواردی نظیر عدم اطلاع از شرایط خدمات و سرویسها، عدم آشنایی فنی و . . . قابل قبول نخواهدبود.
 16. ضوابط مطرح شده در هر یک از بخش های این قرارداد، در صورت لزوم، برای سایر بخش ها و خدمات نیز اجرا خواهندشد. لذا مشتری متعهد و موظف است کلیه مفاد این قرارداد را به دقت مطالعه و هرکدام را که به نحوی با خدمات ارائه شده به وی ارتباط داشت رعایت نماید.

در رابطه با خدمات طراحی وبسایت

 1. در صورت عدم تعیین CMS مورد استفاده برای طراحی وبسایت از حانب مشتری، ترشیز وب در انتخاب آن مختار است و می تواند بسته به سفارش، طراحی وبسایت را با استفاده سیستم مدیریت محتوای اختصاصی خود و یا سایر سیستم های مدیریت محتوا انجام دهد.
 2. کلیه سفارشات طراحی وبسایت داینامیک، بصورت پیشفرض دارای دو قالب پیشفرض (یکی برای بخش مدیریت و دیگری برای بخش کاربری سایت) هستند؛ مشتری در صورت عدم سفارش قالب اختصاصی حق اعتراض به قالب پیشفرض را نخواهدداشت. در صورت تمایل مشتری، قالب های بیشتری به سایت طراحی شده اضافه خواهدشد.
 3. ایجاد هرگونه تغییر در قالب پیشفرض و یا قالب اختصاصی ای که مشتری سفارش داده است (نسبت به وضعیت اولیه) مشمول پرداخت هزینه مطابق تعرفه های روز مندرج در ترشیز وب خواهدبود.
 4. زمان مورد نیاز برای سفارشات طراحی وبسایت داینامیک معمول، 7 تا 10 روز می باشد. در صورتی که بیشتر شدن زمان از این مقدار، به ازای هر روز 10000 تومان از هزینه سفارش کسر خواهدشد، همچنین در صورت تمایل مشتری به طراحی سریع تر، به ازای هر روز 20000 تومان به مبلغ کل سفارش اضافه خواهدشد. بدیهی است که در صورت تمایل مشتری به طراحی سایت از پایه (و به صورت اختصاصی)، این زمان افزایش خواهدیافت اما افزایش زمان در این مورد هیچ گونه کاهش هزینه ای در پی نخواهدداشت.
 5. پس از شروع اجرای سفارش، مشتری می بایست هر زمان که پرسنل ترشیز وب اطلاعات مورد نیاز طراحی سایت (نظیر لوگو، مطالب صفحه اصلی و . . . ) را در اسرع وقت ارائه نماید، هرگونه دیرکرد در ارائه این موارد از جانب مشتری و فاصله زمانی بین درخواست اطلاعات توسط پرسنل ترشیز وب و ارائه اطلاعات توسط ترشیز وب، جزء روز های کاری قرارداد محسوب نخواهدشد.

خدمات هاستینگ

 1. علاوه بر موارد مندرج در اینجا، مفاد دیگری از شرایط خدمات هاستینگ نیز در لینک host.torshizweb.ir/knowledgebase.php?action=displaycat&catid=1 ذکر شده که لازم الاجرا بودن آنها بدیهی است.
 2. حساب کاربری ایحاد شده در این بخش، حاوی تمام اطلاعات مشتری از جمله جزئیات سرویس ها، اطلاعات مالی، تیکت ها و . . .  می باشد. بدیهی است مشتری حق انتقال، فروش، اجاره، تخصیص همه یا بخشی از این حساب کاربری را به هر نحوی، به سایر اشخاص ندارد.
 3. ترشیز وب بصورت دوره ای فضای ارائه شده را با استفاده از اسکنر های قدرتمند و بروز، بررسی (ویروس کشی) می کند، با این وجود ترشیز وب، هیچگونه تعهد و مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم افزارها و برنامه های مورد استفاده خریدار مانند سیستم های وبلاگ و مدیریت محتوا و امثال آنها، ندارد.
 4. ترشیز وب بصورت دوره ای (هفتگی - ماهانه) از کلیه اطلاعات و داده های روی سرور ها شامل فایلها، پایگاه های داده و . . . بکاپ گیری می کند، با این وجود هیچگونه تضمین و تعهدی در مورد بروز بودن و صحت آنها ندارد و بجز در مواردي كه اين ترشیز وب كتباً با مشتري به توافق رسيده باشد، مشتری منحصراً و كاملاً مسئول مديريت و تهيه نسخه پشتيبان از تمام اطلاعات خود هستند. مشتری میبایست پشتیبان اطلاعات و فایل های خود را در جایی غیر از سرورها و تجهیزات ترشیز وب نگه داری نماید. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ های دوره ای گرفته شده توسط ترشیز وب، هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود.
 5. استفاده از منابع سخت افزاري سرور مانند Cpu, Ram, Network و … براي هر يك از مشتريان حداكثر تا 10% ظرفيت كل در يك روز مجاز است. ترشیز وب تنها مرجع قضاوت در مورد آنچه كه ميزان بالاي استفاده از منابع سرور شناخته شود، مي باشد. هر سرويس ميزباني وبي كه تشخيص داده شود فعاليتش با عملكرد صحيح سرور يا سلامت شبكه در تضاد است، بدون اعلام قبلي بسته خواهد شد.
 6. مشتری می تواند در صورت تمایل به استفاده بیشتر، سرویس خریداری شده خود را ارتقاء دهد.
 7. مشتري مسئول فعاليت خود بر روي اينترنت بوده و باید حقوق ساير مشتريان ترشیز وب را محترم بشمارند. ترشیز وب اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه خدمات ارائه شده به مشترياني كه از خدمات ارائه شده به گونه اي استفاده مي كنند كه تأثير مخربي بر ديگر مشتريانش دارد را معلق نموده يا فسخ نمايد.
 8. استفاده از سرويسها يا تجهيزات ترشیز وب براي ايجاد يا ارسال ويروسها، كرمها يا تروجان هاي اينترنتي ممنوع است. ضمنا هر گونه تلاش براي ايجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood کردن ممنوع است.
 9. ترشیز وب اين حق را دارد که هر زمان صلاح بداند، نسبت به تغيير، ارتقاء، حذف و يا نصب امکانات نرم افزاري و سخت افزاري مورد استفاده و نیاز خود اقدام نمايد و مي تواند در صورت لزوم اين تغييرات را از طريق وبسايت به مشتريان خود اعلام کند.
 10. ترشیز وب هيچگونه مسئوليتي را در قبال عدم رعايت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پديد آمده اند، نظیر بلاياي طبيعي، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومي، حوادث کلي، زمين لرزه، اعتصاب، آتش سوزي، سيل، انفجار، کمبود نيروي کار، تصادفات، توقيف، محدوديتهاي دولتي و تحريم هاي بين المللي نمي پذيرد. ضمن اينكه ترشیز وب تحت هيچ شرايطي در برابر خسارات غيرمستقيم و اتفاقي از قبيل از دست رفتن اطلاعات و… مسئول نمي باشد و شما به هنگام سفارش اين تعهد را ميدهيد كه ادعايی در اين رابطه نداشته باشيد. اما در چنين شرايطي ترشیز وب تمام توان خود را به کار مي گيرد تا تاثيرات هر يک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.
 11. سرورها و خدمات ميزباني وب ترشیز وب فقط مي بايست با اهداف قانوني مورد استفاده قرار بگيرند. ارسال، نگهداري يا توزيع هر نوع اطلاعات، داده ها يا مطالب، كه در مغايرت با قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي باشد، يا آنچه كه مستقيماً باعث تسهيل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع می باشد.
 12. هر نوع برنامه اي كه خطر امنيتي بالقوه اي را ايجاد نمايد يا به نظر برسد كه بر عملكرد سرور يا سلامت شبكه تأثير نادرستي دارد بسته خواهد شد يا به صورت خودكار و بدون اطلاع قبلي حذف خواهد شد. ترشیز وب برنامه هاي اجرايي را كه با سايتهايي كه توسط اين ترشیز وب ميزباني شده اند در ارتباط اند يا هر برنامه اي را كه احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار مي گيرند، مجاز نمي داند.
 13. همچون تمامی سرویس دهندگان، مشخصه ها و امکاناتی از خدمات هاستینگ ترشیز وب که ارائه آنها بصورت نامحدود ذکر شده، با در نظر گرفتن شرط «مصرف منصفانه» ارائه میشوند.
 14. بازگشت وجه سرویس هاستینگ به مدت 24 ساعت از زمان ثبت سفارش، بدون هیچگونه قید و شرط و پس از آن، صرفا در صورت ارائه دلائل موجه و تحت شرایط خاص امکان پذیر است.
 15. ارتقاء به سرویس های بالاتر، صرفا بصورت سالانه امکان پذیر و هزینه آن در هر زمان برابر با مابه التفاوت جدیدترین نرخ سفارش دو سرویس (سرویس اولیه و سرویس ثانویه) است.
 16. مشتری متعهد میگردد از انجام هرگونه فعالیت غیرمجاز خودداری کند. لیستی از فعالیت های غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهند بود:
  - نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .
  - ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند و نه محدود به فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم.
  - استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد.
  - استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر ترشیز وب و سایر خریداران گردد.
  - وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای میزبانی خریداری شده.
  - ارسال هرزنامه (Spam) عمدا و یا سهوا حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
  - ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بیش از حد مجاز ذکر شده در بندهای فوق.
  - قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز.
  - استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران.
  - استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران.
  - اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور.
  - انتشار اکاذیب علیه دیگران.
   - کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود.

آخرین مقالات منتشر شده (دسترسی راحت تر: منوی پیشخوان > فهرست مقالات و اطلاعیه های ترشیز وب)

آموزش های تخصصی
آموزش های کاربران
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green_Sea Blue Green Purple

Body

Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction