فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه مهمانی خداوند، ماه نزول قرآن و ماه ولادت کریم اهل بیت(ع) را خدمت تمامی شما عزیزان تبریک عرض میکنیم. به مناسبت این ماه مبارک، از تاریخ 1 تا 15 رمضان، سالروز ولادت با سرسعادت دومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، امام حسن مجتبی(ع)، ترشیز وب هدابایی را در قالب جشنواره کرامت 97، تقدیم کاربران خود میکند:

 

1) 50 درصد تخفیف برای 15 سفارش اول طراحی وب که در این مدت ثبت شوند(برای متقاضیانی که مشمول بند زیر نمیشوند)؛

2) 50 تا 100 درصد تخفیف در طراحی وبسایت برای موسسات، مراکز و نهادهای خیریه و مذهبی (اعم از هیئات، مساجد، کانون های فرهنگی، موسسات خیریه و . . .) به همراه نشانی اینترنتی رایگان بدین صورت که طراحی وبسایت برای دو سفارش اول کاملا رایگان انجام خواهدشد و مابقی سفارشات با 50 درصد تخفیف. لازم به ذکر است که به منظور جلب بیشتر رضایت شما عزیزان برای کلیه سفارشات یک نشانی اینترنتی رایگان تحت آدرس دامنه های torshizweb.ir ، al-warethin.ir و wefam.ir به دلخواه خودتان ارائه خواهدشد.

3) برای کلیه سفارشات، فرآیند سئوی مقدماتی بصورت کاملا رایگان انجام خواهدشد.

4) تخفیف ویژه 50 درصدی خرید 2 ساله سرویس هاستینگ 5 ، 10 و 20 گیگابایتی با استفاده از کد تخفیف ذکر شده در انتهای اطلاعیه

ضمنا سیستم درگاه پرداخت اینترنتی برای کلیه وبسایتهایی که طراحی آنها در مدت زمان اجرای این جشنواره سفارش داده شود به صورت کاملا رایگان ارائه خواهدشد (هزینه سفارش و افزودن این سیستم به وبسایت های مختلف در حالت عادی برابر 150000 تومان می باشد). همچنین در صورت تمایل همشهریان متقاضی، تا یک ماه پس از راه اندازی وبسایت های مذکور در بند 2 این اطلاعیه، فرآیند ثبتشان در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی توسط ترشیز وب با هزینه 35000 تومان انجام خواهدشد.

یک نکته کوچک: از آنجا که تامین هاست برای ترشیز وب هزینه جانبی دربردارد، فقط و فقط هزینه اندکی برای ارائه هاستینگ وبسایت از متقاضیان اخذ خواهدشد، با این وجود به منظور رفاه حال شما خوبان، ترشیز وب امکان دریافت دو ساله سرویس های هاستینگ 5 گیگابایتی (جهت سفارش کلیک کنید) ، 10 گیگابایتی (جهت سفارش کلیک کنید) و 20 گیگابایتی (جهت سفارش کلیک کنید) را با 50 درصد تخفیف برای شما همراهان گرامی فراهم آورده است که جهت سفارش آنها کافی است پس از مراجعه به بخش خدمات هاستینگ ترشیز وب به نشانی host.torshizweb.ir، هنگام انتخاب سرویس مورد نظر خود (از بخش هاستینگ لینوکس استاندارد به نشانی  host.torshizweb.ir/cart.php?gid=1) کد تخفیف Keramat97 را وارد کنند.

 

نحوه ثبت سفارش طراحی وبسایت جهت بهره مندی از تخفیف: برای بهره مندی از تخفیف 50 تا 100 درصدی طراحی وبسایت، می بایست ابتدا با مراجعه به منوی «برآورد هزینه > فقط طراحی وبسایت داینامیک» که از طریق لینک http://torshizweb.ir/index.php/cost-estimation/only-dynamics-webdesigning.html هم قابل دسترس است، امکانات مورد نظر خود برای وبسایتتان را انتخاب و مراحل سفارش را از طریق همان فرم ثبت سفارش تا مرحله «تایید پرداخت» طی کنید. در این مرحله کد تخفیف فوق الذکر را وارد تا هزینه با احتساب کد تخفیف نمایش داده شود. سپس از فرم موجود در منوی «پیشخوان>پرداخت هزینه های تکمیلی» 25 درصد این مبلغ را واریز و پس از پرداخت، کد پیگیری مربوط به پرداخت را ثبت و در هنگام سفارش هاستینگ در کادر توضیحات وارد کنید. به محض تکمیل نهایی سفارش هاستینگ طراحی وبسایت شما شروع و مطابق با توضیحات ذکر شده در شرایط و ضوابط ترشیز وب، تحویل شما خواهدشد. توجه داشته باشید که دو رقم بعد از ممیز موجود در مبالغ فرم ثبت سفارش طراحی وب، فقط در مواردی نظیر محاسبه دقیق اضافه کاربرد دارد و مبلغ سفارش شما (بر حسب تومان) عدد قبل از ممیز است.

همانطور که گفتیم در صورتیکه شما جزء دو نفر اولی باشید که سفارش طراحی وب (مذهبی یا فرهنگی یا خیریه) خود را ثبت کرده باشید، طراحی سایت شما رایگان انجام میشود و لذا کل هزینه ای که برای طراحی وبسایت پرداخت نموده اید، در زمان تحویل وبسایت، به شما عودت داده خواهدشد.

آخرین مقالات منتشر شده (دسترسی راحت تر: منوی پیشخوان > فهرست مقالات و اطلاعیه های ترشیز وب)

آموزش های تخصصی
آموزش های کاربران
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green_Sea Blue Green Purple

Body

Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction