ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت با سرسعادت حضرت صاحب العصر و الزمان، یگانه منجی عالم بشریت، مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف) به اطلاع می رساند وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی به مناسبت این عید خجسته هدایای متعددی برای کاربران خود در نظر گرفته است. از بین این هدایا 3 مورد مربوط به ترشیز وب (بخش خدمات طراحی وب و برنامه نویسی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی) است که بشرح زیر اعلام میشود.

 

  • 14 درصد تخفیف طراحی سایت
  • 14 درصد تخفیف در خدمات هاستینگ

14 درصد تخفیف خدمات هاستینگ هنگام سفارش قابل اعمال است و شما در همان لحظه ای که سرویس مورد نیاز خود را انتخاب می کنید با وارد کردن کد تخفیف اعلام شده در اطلاعیه تخفیف نیمه شعبان 1397 هزینه خرید سرویس را با اعمال تخفیف خواهید دید.

اما نحوه استفاده از 14 درصد تخفیف طراحی سایت بدین صورت است هنگام پرداخت وجه بیه میزان 14 درصد از هزینه نهایی کسر می شود. جهت اطلاع از هزینه نهایی ابتدا با مراجعه به منوی «فهرست خدمات > طراحی وبسایت» امکانات مورد نظر خود را که بر حسب نوع کاربری وبسایت شما مورد نیازتان است (پیشنهاد: مقاله انواع وبسایت از نظر کاربرد را بخوانید) انتخاب کنید و فرآیند را تا مشاهده مبلغ نهایی ادامه دهید.

 

آخرین مقالات منتشر شده (دسترسی راحت تر: منوی پیشخوان > فهرست مقالات و اطلاعیه های ترشیز وب)

آموزش های تخصصی
آموزش های کاربران
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green_Sea Blue Green Purple

Body

Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction