یکی از طرح هایی که در وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی اجرا شد و به طور قابل توجهی مورد رضایت کاربران قرار گرفت، انتشار مقالات مختلف در روز های خاصی از هفته بود (برای مشاهده جزئیات این طرح، اینجا کلیک کنید).

با توجه به مقبولیت این طرح، تصمیم گرفتیم تا آنرا در ترشیز وب هم اجرا کنیم. اما با قدری تفاوت که با مراجعه به ادامه مطلب می توانید جزئیات اجرای این طرح را مشاهده نمایید:

بدون در نظر گرفتن اطلاعیه ها، اکثر مقالات منتشر شده در ترشیز ساینس (بخش اصلی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی) در سه اطقالب کلی جای میگیرند، مقالات علمی، مقالات آموزشی، مقالات فرهنگی. اما در ترشیز ساینس فقط مقالات آموزشی منتشر می شوند و این امر زمینه ساز تفاوت نحوه اجرای طرح در این دو بخش از وبسایت است.

با اجرای این طرح در ترشیز وب، از این پس کلیه مقالات آموزشی صرفا در روز های شنبه و دوشنبه، منتشر خواهندشد.

 توضیحات تکمیلی:

  1. زمانبندی ذکر شده صرفا مربوط به روزهای انتشار مقالات می باشد و بروزرسانی آنها (در صورت نیاز به بروزرسانی مقالات) ممکن است در روزهای مربوطه انجام نشود.
  2. بدیهی است که زمانبندی فوق صرفا مربوط به مقالات آموزشی بوده و مطالبی نظیر «اطلاعیه های وبسایت» بلافاصله پس از نیاز به انتشار، منتشر خواهندشد.
  3. زمانبندی فوق الزامی جهت تولید و انتشار حتمی مقالات در روز های مشخص شده ایجاد نمی کند. بعبارت بهتر ممکن است (به دلیل فراهم و تولید نشدن مقالات علمی - آموزشی درخور شأن کاربران و وبسایت) در یک هفته فقط مقالات فرهنگی منتشر شوند.
  4. ورود به حساب کاربری جهت مشاهده آموزش های اختصاصی کاربران و آموزش های پیشرفته الزامی است.
  5. مقالاتی که در چند مجموعه از مجموعه های وبسایت قرار بگیرند، از زمانبندی فوق مستثنی خواهندبود.

آخرین مقالات منتشر شده (دسترسی راحت تر: منوی پیشخوان > فهرست مقالات و اطلاعیه های ترشیز وب)

آموزش های تخصصی
آموزش های کاربران
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green_Sea Blue Green Purple

Body

Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction