اگر شما هم یک وبمستر باشید (پیشنهاد: مقاله به چه کسی وبمستر می گویند؟ را بخوانید)، می دانید هرچه یک کلمه کلیدی در اینترنت بیشتر به کار رفته باشد، رسیدن به نتایج اولیه موتور های جست و جو، سخت تر و سخت تر می شود. سختی این کار اگر وبسایت استفاده کننده از این کلمه کلیدی معروفیت بیشتری داشته باشند، دو چندان می شود.

با این وجود به لطف خداوند متعال، با زحمت های مجدانه و البته با همراهی شما کاربران گرامی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی، نمایش این وبسایت، به عنوان دومین نتیجه گوگل، آن هم در یکی از سخت ترین و پرتکرار ترین کلمات کلیدی مرتبط با حوزه فعالیت آن، رخ داد.

  الحمدلله، در همین لحظه که در حال نوشتن این مطلب هستم، وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی در بین رقبای سرسخت خود و در کلمات کلیدی متعددی جزء اولین نتایج گوگل می باشد که شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده چندمورد از آنها اینجا کلیک کنید.

در مورد خود ترشیز وب هم باید بگوییم با وجود اینکه این وبسایت (روی دامنه جدیدش)، تازه تأسیس شده، اما نام آن، در کلمات بسیار سختی در بین پنج نتیجه اول گوگل دیده می شود.

مثلا در یکی از کلمات کلیدید بسیار پرتکرار یعنی «ترشیز» ترشیز وب، بعد از وبسایت ویکی پدیا، دومین نتیجه گوگل است و این یعنی به لطف خدا، این همه (بیش از 188 هزار) وبسایت که در آنها کلمه ترشیز بکار رفته است، قدرتمند ترین وبسایت از نظر بهینه سازی و سئو (پس از ویکی پدیا)، وبسایت ترشیز وب (آن هم با نشانی جدیدش یعنی Torshizweb.ir که در حال حاضر، از مدت طراحی و انتقال ترشیز وب روی این دامنه کمتر از 2 ماه می گذرد) می باشد که خود این یعنی قدرتمند ترین وبسایت ایرانی در این زمینه. البته تأکید می کنیم که این امر جز با یاری الله امکان پذیر نبود.

پس شما می تواتید با امید به خداوند، بدون هیچگونه دغدغه فرآیند بهینه سازی (مقاله چگونه موفقیت کسب و کار اینترنتی خود را تضمین کنیم؟ را بخوانید) سایت خود را به ما بسپارید تا در مدت کوتاهی شما را به اولین صفحه گوگل بیاوریم.

آخرین مقالات منتشر شده (دسترسی راحت تر: منوی پیشخوان > فهرست مقالات و اطلاعیه های ترشیز وب)

آموزش های تخصصی
آموزش های کاربران
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green_Sea Blue Green Purple

Body

Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction