خبر خوش برای همشهریان عزیز

ضمن تبریک پنجم اسفندماه، روز مهندس، به جامعه مهندسی کشور و بویژه آن دسته از مهندسان که جزء کاربران (ثبت نام کرده در) ترشیز وب هستند، به اطلاع می رساند از این پس به مجموعه مقالات مرتبط با (معرفی) شهرستان کاشمر بخشی ویژه اشعار محلی کاشمر اضافه خواهدشد که شامل اشعار شاعران کاشمر (پیرامون شهرمان) میباشد. دسترسی به محتوای این بخش از طریق مراجعه به (زیرمنوهای مربوطه در) منوی پیشخوان امکان پذیر است. ضمنا کلیه نویسندگان و شاعران می توانند نوشته ها، اشعار، کتب و سایر آثار خود را معرفی نمایند البته در صورت استقبال از این خدمات، در آینده ای نزدیک، بخش های ویژه ای برای سایر عزیزان کاشمری (سایر مشاغل) ایجاد خواهدشد. در واقع با اجرای این طرح، کلیه کاشمری ها می توانند (بصورت کاملا رایگان)، از «ترشیز وب» بعنوان ابزاری ویژه برای تبلیغات خود استفاده کنند. لازم به ذکر است که

 همشهریان عزیز جهت دسترسی به این بخش می بایست (حتما) از طریق منوی «ثبت نام کاشمری ها» ثبت نام نمایند. البته باتوجه به اینکه امکانات این بخش صرفا برای اهالی ترشیز کهن در نظر گرفته شده است (جهت اطمینان از کاشمری بودن شما)، پس از ثبت نام در وبسایت، حساب کاربریتان غیر فعال خواهدبود و فعالسازی حساب کاربری، بلافاصله پس از تماس با مدریت وبسایت (بصورت رایگان) انجام خواهدشد.

برای سایر هموطنان گرامی نیز در وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی، طرح مشابهی در نظر گرفته شده است که می توانند با پس از ثبت نام در وبسایت (www.wefam.ir)، از مزایای آن بهره مند شوند.

آخرین مقالات منتشر شده (دسترسی راحت تر: منوی پیشخوان > فهرست مقالات و اطلاعیه های ترشیز وب)

آموزش های تخصصی
آموزش های کاربران
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green_Sea Blue Green Purple

Body

Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction